TV StarNet: Zábava, která vás chytne!

Tv Starnet

Oblíbené pořady na TV StarNet

TV StarNet nabízí širokou škálu oblíbených pořadů pro celou rodinu. Milovníci filmů si přijdou na své díky bohaté nabídce filmových kanálů, jako jsou HBO, FilmBox a Cinemax. Pro fanoušky seriálů jsou připraveny stanice AXN, Universal Channel a Prima COOL, které nabízejí nejnovější epizody populárních seriálů. Děti se zabaví u Minimaxu, JimJam a Disney Channel, kde na ně čekají pohádky, animované filmy a zábavné pořady. Sportovní nadšenci si užijí přímé přenosy a sportovní zpravodajství na stanicích Nova Sport, Sport 1 a Eurosport. TV StarNet myslí i na fanoušky dokumentů a nabízí jim programy na stanicích Discovery Channel, National Geographic a Spektrum.

Hvězdy TV StarNet

TV StarNet se může pochlubit plejádou talentovaných hvězd, které baví diváky napříč programovou skladbou. Mezi nejoblíbenější tváře patří moderátorská dvojice Jan Rosák a Petra Černocká, jejichž ranní show "Startujeme s úsměvem" je stálicí programu. Herecké hvězdy září v seriálech jako "Doktoři z Povltaví" s Jiřím Bartoškou v hlavní roli nebo v kriminálce "Detektivové od Vltavy", kde exceluje David Prachař. Sportovní fanoušci si přijdou na své díky živým přenosům a komentářům sportovních legend, jako je Pavel Horváth. TV StarNet sází na osvědčená jména i nové talenty, a tak si každý divák najde svého favorita.

Novinky a program

Vítáme vás u nejnovějších zpráv a programu! Připravujeme pro vás spoustu novinek, o které se s vámi brzy podělíme. Náš tým usilovně pracuje na tom, abychom vám přinesli co nejzajímavější obsah a události. Sledujte naše stránky a sociální sítě, kde vás budeme o všem informovat. Těšíme se na vás!

Zajímavosti ze zákulisí

Věděli jste, že kostýmy pro film byly navrženy ve spolupráci s místními umělci? Režisér chtěl do filmu vnést autentickou atmosféru a podpořit tak lokální talenty. Natáčení probíhalo v zapomenutém městečku, které si pro film prošlo neuvěřitelnou proměnou. Místní obyvatelé se s nadšením zapojili do natáčení a někteří z nich si dokonce zahráli menší role. Herci si natáčení pochvalovali a vyzdvihovali přátelskou atmosféru na place. Hlavní představitelka se svěřila, že natáčení v tak netradičním prostředí pro ni bylo nezapomenutelným zážitkem.

Soutěže pro diváky

Nechcete jen tak sedět a koukat? Zapojte se do dění a vyhrajte! Připravili jsme pro vás spoustu soutěží o lákavé ceny. Zkuste své znalosti v kvízech o hlavní cenu, tipujte výsledky a získejte volné vstupenky na příští ročník, nebo se zapojte do kreativních soutěží a nechte se odměnit za originalitu. Sledujte naše sociální sítě, kde budeme postupně zveřejňovat pravidla a detaily jednotlivých soutěží. Neváhejte a zapojte se, štěstí přeje připraveným!

Publikováno: 15. 06. 2024

Kategorie: zábava

Autor: Veronika Stránská

Tagy: tv starnet | televizní stanice