Prostřeno soutěž tento týden: Kdo uvaří nejlépe?

Prostřeno Soutěž Tento Týden

Prostřeno! zpět s novými díly

Oblíbená televizní show Prostřeno! se vrací na obrazovky s novými díly a napínavými kuchařskými souboji. Diváci se můžou těšit na nové tváře, netradiční recepty a strhující atmosféru, která je pro Prostřeno! typická. Soutěžící se utkají o přízeň nejen diváků, ale i přísných hodnotitelů, kteří zaručeně prověří jejich kulinářské dovednosti. Prostřeno! slibuje pořádnou porci zábavy, napětí a inspirace pro všechny milovníky dobrého jídla a vaření. Sledujte Prostřeno! a užijte si pořádnou dávku emocí a kulinářských zážitků.

Soutěžící z různých koutů Česka

Na start se postaví běžci z celé České republiky. Od Aše až po Jablunkov, z Krkonošských hřebenů na Šumavu. Uvidíme borce a borkyně z velkých měst, jako je Praha, Brno, Ostrava, ale i nadšence z menších obcí a vesnic. Každý z nich má svůj příběh, svou motivaci a cíl, který ho žene vpřed. Ať už běží pro radost, pro zdraví, nebo pro dosažení osobního rekordu, spojuje je vášeň pro běh a touha překonávat vlastní hranice.

Pestrá paleta receptů a příběhů

V naší rubrice najdete mnohem víc než jen obyčejné návody krok za krokem. Každý recept je jako malý příběh, který vás přenese do jiného koutu světa nebo vám připomene vzpomínky na dětství. Objevte s námi tradiční českou kuchyni s jejími poctivými surovinami a sytými chutěmi. Nechte se zlákat exotickými recepty z Asie, Latinské Ameriky nebo Středomoří a poznejte nové ingredience a koření. Ať už jste zkušení kuchaři, nebo teprve začínáte, u nás si zaručeně vyberete. Připravte si chuťové pohárky na nezapomenutelnou cestu plnou vůní a chutí!

Napětí, emoce a vtipné momenty

Atmosféra houstla s každým krokem. Nervozita visela ve vzduchu tak hustě, že by se dala krájet. Pot stékal po čele, srdce bušilo jako o závod a úsměv se vytrácel z tváří. Všichni cítili tíhu okamžiku, kdy se rozhodovalo o všem. Stačilo málo a emoce by propukly naplno. Naštěstí se napětí prolomilo nečekaným zvratem. Ozval se smích, který se šířil jako lavina a strhl s sebou i ty nejzarputilejší skeptiky. Vtipné momenty a uvolněná atmosféra nakonec zvítězily nad všudypřítomnou nervozitou.

Kdo získá titul hostitele týdne?

Napětí stoupá! Kdo z našich soutěžících se stane hostitelem týdne? Bude to kreativní duše, která nás ohromí netradiční výzdobou a originální zábavou? Anebo to bude spíše kulinářský mistr, jehož pokrmy nám budou drnčet na talířích ještě dlouho po večeři? A co tak ten, kdo vsadí na pohodovou atmosféru a srdečnost? Volba je jen a pouze na vás, divácích! Hlasujte pro svého favorita a rozhodněte, kdo si odnese titul hostitele týdne a s ním i finanční odměnu. Sledujte nás každý večer a nenechte si ujít napínavý souboj o vaše bodové hodnocení!