Skákej se radostí: Jump Arena České Budějovice tě dostane do oblak!

Jump Arena České Budějovice

Skvělá zábava pro všechny

Ať už hledáte adrenalinovou jízdu, odpočinek v přírodě, nebo kulturní zážitky, naše město má co nabídnout. Pro milovníky aktivního odpočinku je tu možnost vyzkoušet si cyklostezky, turistické trasy, nebo vodní sporty na přehradě. Milovníci kultury ocení bohatou nabídku divadel, muzeí a galerií. Rodiny s dětmi si užijí zábavu v zoologické zahradě, dinoparku, nebo na dětských hřištích. Večer můžete zakončit v některé z mnoha restaurací, barů, nebo klubů. Nudit se u nás zkrátka nebudete!

Adrenalinové skoky a triky

Skoky a triky plné adrenalinu lákají čím dál víc odvážlivců. Ať už se jedná o bungee jumping, paragliding, freestyle motocross nebo parkour, jedno je jisté – nálož adrenalinu je zaručena. Extrémní sporty se stávají stále populárnější, a to i v České republice. Důvodem je nejen touha po dobrodružství, ale i překonávání vlastních limitů a zažívání euforie z překonaného strachu. Je ale potřeba pamatovat na bezpečnost. Před každým skokem či trikem je nezbytné dbát na důkladnou přípravu, kvalitní vybavení a dodržování pokynů instruktorů. Adrenalin je sice návykový, ale zdraví máme jen jedno.

Různé atrakce pro malé i velké

Nuda tady rozhodně nehrozí! Na své si přijdou milovníci adrenalinu i rodiny s dětmi. Vyzkoušejte nejdelší tobogán v kraji, svezte se na bobové dráze, nebo se projděte po stezce korunami stromů. Pro nejmenší je připraveno dětské hřiště s prolézačkami a pískovištěm. Milovníci historie ocení prohlídku hradu s dobovým nábytkem a expozicí zbraní. V letních měsících se konají různé kulturní akce, koncerty a divadelní představení. Ať už hledáte zábavu, relaxaci nebo kulturní vyžití, v tomto regionu si zaručeně vyberete.

Ideální místo pro narozeninové oslavy

Plánujete oslavu narozenin a hledáte to pravé místo, kde byste mohli uspořádat nezapomenutelnou party? Ať už preferujete komorní setkání s rodinou a přáteli, nebo velkolepou oslavu, existuje mnoho možností, jak najít ideální prostor.

Pro menší oslavy se nabízí útulné kavárny s příjemnou atmosférou, restaurace s nabídkou lahodných pokrmů a nápojů, nebo stylové bary s širokým výběrem koktejlů. Pokud toužíte po soukromí, zvažte pronájem salonku v restauraci, vinárny s degustačním prostorem, nebo třeba útulného penzionu s krbem a zahradou.

Pro větší oslavy se skvěle hodí pronájem sálu, tanečního klubu, nebo kulturního centra. Tyto prostory obvykle disponují dostatečnou kapacitou pro větší počet hostů, tanečním parketem, pódiem pro kapelu a kvalitním ozvučením.

Při výběru místa nezapomeňte zohlednit vaše finanční možnosti, počet hostů, styl oslavy a dostupnost dopravy.

Otevírací doba a ceny vstupu

Otevírací doba se liší v závislosti na ročním období a aktuálních událostech, proto doporučujeme před návštěvou zkontrolovat webové stránky nebo sociální sítě. Obecně platí, že během hlavní sezóny (červenec a srpen) je otevřeno denně od 9:00 do 18:00. Mimo sezónu se otevírací doba zkracuje a některé dny v týdnu mohou být uzavřeny.

Vstupné se platí za prohlídku celého areálu a zahrnuje i vstup na všechny výstavy. Děti do 6 let mají vstup zdarma. Pro seniory, studenty a ZTP platí zlevněné vstupné. Rodinné vstupenky jsou k dispozici pro 2 dospělé a až 3 děti.

Pro aktuální informace o otevírací době a cenách vstupného navštivte prosím naše webové stránky.

Rezervace online pro pohodlnější vstup

V dnešní uspěchané době oceníte každou minutu navíc. Ať už se chystáte na prohlídku hradu, do muzea nebo na sportovní utkání, online rezervace vám zaručí hladký průběh a ušetří drahocenný čas. Zapomenete na dlouhé fronty u pokladen a nejistotu, zda zrovna pro vás bude místo. Jednoduše si z pohodlí domova vyberete termín a počet vstupenek, vše online zaplatíte a vstupenky vám dorazí do emailu. Některé atrakce navíc nabízejí online rezervaci za zvýhodněnou cenu, takže ušetříte nejen čas, ale i peníze. Nezapomeňte si před návštěvou ověřit, zda vámi vybraná atrakce online rezervaci nabízí.

Občerstvení k dispozici v areálu

Pro vaši maximální spokojenost a pohodlí je v areálu zajištěno bohaté občerstvení po celou dobu akce. Ať už dostanete chuť na něco malého k zakousnutí nebo na vydatnější jídlo, u nás si určitě vyberete.

Na své si přijdou milovníci sladkého i slaného. Čeká na vás široká nabídka teplých i studených nápojů, včetně piva, vína a nealkoholických variant.

Věříme, že si pochutnáte a strávíte u nás příjemné chvíle.