Simpsonovi ze stavebnice LEGO: Springfield ve vašem pokoji!

Lego Simpsons

Springfield z kostiček

Stavebnice LEGO si získaly srdce milionů fanoušků po celém světě a legendární seriál Simpsonovi není výjimkou. Pro všechny milovníky žluté rodinky z města Springfieldu přišla společnost LEGO s unikátní řadou stavebnic, které nám umožňují postavit si ikonické lokace a scény z oblíbeného seriálu.

Představte si, že máte možnost postavit si vlastní dům Simpsonových se všemi detaily, které si pamatujete z televize. Od Homerova oblíbeného křesla a televize po Bartovu graffiti zdobenou zeď a Lisinu sbírku saxofonů. Možnosti jsou nekonečné!

A co takhle ikonický obchod Kwik-E-Mart s Apuem za pultem, prodávajícím Buzz Colu a Squishees? Nebo Vočkův zaplivaný bar, kde Homer s Vočkem a Barneym tráví večery u piva Duff? S LEGO Simpsonovi si můžete postavit celý Springfield a prožít s oblíbenými postavami nespočet dobrodružství.

Stavebnice LEGO Simpsonovi nejsou určeny jen pro děti, ale i pro dospělé fanoušky seriálu, kteří si chtějí připomenout ty nejlepší momenty a obohatit si svou sbírku o unikátní kousky. Díky detailnímu zpracování figurek a stavebních prvků si můžete vychutnat stavění do posledního detailu a vytvořit si tak originální kousek, který vám bude každý závidět.

Kultovní postavy

Svět LEGO® a svět Simpsonových, to je spojení, které prostě baví. A co by to bylo za LEGO® Simpsonovy bez kultovních postav, které všichni známe a milujeme? Stavebnice s motivy Simpsonových nám dávají možnost postavit si vlastní Springfield a oživit tak ty nejvtipnější momenty ze seriálu.

Homer, věčně hladový a nešikovný otec rodiny, nesmí chybět v žádné sbírce. Jeho žlutá pleť, modré kalhoty a věčný úsměv (když zrovna něco neprovedl) jsou prostě nezaměnitelné. A co teprv Marge se svými modrými vlasy, které se tyčí do neuvěřitelné výšky? Její trpělivost s Homerem a láska k rodině z ní dělají jednu z nejoblíbenějších postav seriálu.

Bart, malý rošťák s blonďatými vlasy a věčným úšklebkem, je postrachem Springfieldu. Jeho vtípky a lumpárny baví diváky už desítky let a v LEGO® podobě si s ním užijete spoustu legrace i vy. A co teprve Líza, Bartova mladší sestra, která je jeho pravým opakem? Její inteligence, smysl pro spravedlnost a láska k saxofonu z ní dělají jednu z nejsympatičtějších postav seriálu.

A nesmíme zapomenout ani na Maggie, nejmladší členku rodiny Simpsonových. I když ještě neumí mluvit, její dudlík a pronikavý pohled dokáží říct více než tisíc slov. LEGO® figurka Maggie je roztomilým doplňkem každé sbírky a připomínkou toho, že i ti nejmenší členové rodiny si zaslouží své místo na slunci.

Kromě rodiny Simpsonových se ve stavebnicích objevují i další oblíbené postavy ze seriálu, jako je například Vočko Szyslak, Ned Flanders, pan Burns, Apu Nahasapeemapetilon a mnoho dalších. Každá z těchto postav má svůj unikátní vzhled a osobnost, které jsou v LEGO® podobě věrně zachyceny.

Detailní prostředí

Svět stavebnic LEGO se setkal se Springfieldem a jeho obyvateli s typickým žlutým odstínem pleti a výsledkem je kolekce plná detailů, která potěší fanoušky obou světů. LEGO s motivem Simpsonových přináší ikonická místa jako dům Simpsonových, hospoda U Vočka, Kwik-E-Mart a elektrárna, kde pracuje Homer.

Každá stavebnice je nabitá detaily, které odkazují na nezapomenutelné momenty a vtípky ze seriálu. V domě Simpsonových najdete obývák s legendární pohovkou, kuchyň s Marge, která věčně něco vaří, a dokonce i Bartovu ložnici s jeho skateboardingem a klaunovskou postelí. Hospoda U Vočka je věrnou kopií svého seriálového protějšku s barem, kulečníkovým stolem a dokonce i Vočkem, který se tváří kysele. Kwik-E-Mart je plný regálů se zbožím, včetně Buzz Cola a Krusty-O's, a samozřejmě nechybí ani Apu, který se snaží udržet pořádek.

Kromě budov stavebnice obsahují i minifigurky všech hlavních postav, od Homera, Marge, Barta, Lízy a Maggie až po Vočka, Apu, pana Burnse a mnoho dalších. Každá minifigurka je detailně propracovaná a má své typické oblečení a doplňky.

Stavebnice LEGO s motivem Simpsonových nejsou jen hračky, ale i sběratelské kousky, které potěší fanoušky všech věkových kategorií. Díky propracovaným detailům a věrnosti seriálu si můžete postavit svůj vlastní kousek Springfieldu a znovu prožít ty nejvtipnější momenty.

Pro sběratele i děti

Stavebnice LEGO® Simpsons osloví malé i velké, fanoušky i sběratele. Děti si s nimi užijí hodiny zábavného skládání a hraní, dospělí ocení propracované detaily a nostalgickou hodnotu. LEGO® Simpsons nabízí širokou škálu stavebnic s motivy z oblíbeného seriálu. Najdete zde ikonické lokace jako dům Simpsonových, Krusty Burger nebo Vočko. Nechybí ani minifigurky všech hlavních postav, od Homera a Marge po Bárta a Lízu.

Pro sběratele jsou stavebnice LEGO® Simpsons skvělou příležitostí, jak si rozšířit svou sbírku o unikátní kousky. Limitované edice a speciální sady potěší každého fanouška. Stavebnice LEGO® Simpsons jsou také skvělým dárkem pro každou příležitost.

Ať už hledáte zábavu pro děti nebo dárek pro vášnivého sběratele, stavebnice LEGO® Simpsons jsou tou pravou volbou.

Kreativní zábava

Stavebnice LEGO a Simpsonovi, to je spojení, které zaručeně potěší fanoušky obou světů. LEGO nabízí širokou škálu stavebnic s motivy Simpsonových, od figurek přes auta až po celé domy. Můžete si tak postavit vlastní Springfield a prožívat s Homerem, Marge, Barthem, Lízou a Maggie nejrůznější dobrodružství.

Stavění LEGO stavebnic rozvíjí kreativitu, jemnou motoriku a prostorovou představivost. U stavebnic s motivy Simpsonových si navíc užijete spoustu zábavy a pobavíte se nad vtipnými detaily, které LEGO designéři do stavebnic zakomponovali.

Pro menší stavitele jsou tu jednodušší stavebnice, například figurky Simpsonových nebo jejich auta. Zkušenější stavitelé se pak mohou pustit do větších projektů, jako je dům Simpsonových, Kwik-E-Mart nebo jaderná elektrárna.

Stavebnice LEGO s motivy Simpsonových jsou skvělým dárkem pro děti i dospělé. Jsou vhodné pro všechny, kteří si rádi hrají, staví a baví se.

Limitované edice

Sběratelé a fanoušci žluté rodinky z města Springfield si můžou mnout ruce. LEGO® v minulosti vydalo několik limitovaných edic stavebnic s motivy Simpsonových, které se staly okamžitě hitem. Mezi nejžádanější patřil bezpochyby dům Simpsonových, se spoustou detailů a minifigurkami celé rodiny. K dostání byl i legendární Kwik-E-Mart s prodavačem Apu a hromadou Buzz Coly. Pro fanoušky seriálu LEGO® připravilo i speciální edice minifigurek s postavami jako je Šáša Krusty, Vočko Szyslak, nebo ředitel Skinner. Tyto limitované edice se staly rychle sběratelskými kousky a jejich cena na trhu několikanásobně vzrostla. Pokud jste propásli šanci pořídit si je při vydání, nezoufejte. Sledujte novinky ze světa LEGO® a třeba se štěstí usměje i na vás.

Cena a dostupnost

Stavebnice LEGO® ze světa Simpsonových potěší malé i velké fanoušky. Cena se liší v závislosti na velikosti, počtu dílků a exkluzivitě sady. Menší sety, jako je například sada s postavami Homera a Barta, se dají pořídit za pár stovek korun. Naopak rozsáhlé stavebnice, jako je dům Simpsonových nebo Kwik-E-Mart, se pohybují v řádu několika tisíc korun. Exkluzivní sady, které se již nevyrábí, mohou dosahovat i několikanásobně vyšší ceny na sběratelském trhu. Dostupnost stavebnic LEGO® The Simpsons se liší v závislosti na prodejci. Některé sady jsou běžně dostupné v hračkářstvích a supermarketech, jiné je nutné hledat ve specializovaných prodejnách s LEGO® stavebnicemi. Limitované edice a exkluzivní sady se často prodávají pouze online. Pokud sháníte konkrétní stavebnici, doporučujeme sledovat nabídky různých prodejců a porovnávat ceny.

Publikováno: 28. 06. 2024

Kategorie: zábava

Autor: Iveta Havelková

Tagy: lego simpsons | stavebnice s motivy simpsonových