Romantická komedie 'S láskou, Rosie': Zábavná a srdcervoucí příběh plný lásky

S Láskou, Rosie

Představení filmu "S láskou, Rosie"

Film "S láskou, Rosie" je romantická komedie z roku 2014, která byla režírována Christianem Ditterem. Je založena na stejnojmenném románu od britské autorky Cecelie Ahern. Film sleduje příběh nejlepších přátel Rosie Dunne (hraje ji herečka Lily Collins) a Alexe Stewarta (hraje ho herec Sam Claflin), kteří se znají od dětství.

Příběh začíná ve školním roce, kdy Rosie a Alex plánují společný život v Bostonu po ukončení střední školy. Avšak nečekané události a nedorozumění je oddálí a jejich cesty se rozdělí. Přestože jsou od sebe fyzicky vzdáleni, jejich přátelství a láska k sobě přetrvávají.

Hlavním tématem filmu je otázka, zda mohou být nejlepší přátelé také milenci a jestli je osud schopen srovnat všechny nepředvídatelné události dohromady. Přestože se jedná o romantickou komedii, film také dotýká vážných témat jako je rodinné vztahy, odpovědnost a životní volba.

Herecké obsazení je velmi silné a herci přinášejí do svých rolí autentičnost a emocionální hloubku. Lily Collins a Sam Claflin mají skvělou chemii spolu a jejich výkony jsou přesvědčivé.

"S láskou, Rosie" nabízí divákům zábavné a romantické momenty, které je rozesmějí i dojímají. Film obsahuje mnoho humorných scén, ale také okamžiky, které vyvolávají silné emoce. Příběh je plný nečekaných zvratů a napětí, což udržuje diváky ve střehu po celou dobu.

Film "S láskou, Rosie" obdržel pozitivní recenze od kritiků i diváků. Lidé si pochvalují skvělé herecké výkony, poutavý příběh a citlivou režii. Film byl také oceněn na několika filmových festivalech a zaznamenal komerční úspěch.

Pro fanoušky romantických komedií je "S láskou, Rosie" určitě doporučením. Nabídne jim kombinaci humoru, romantiky a emocionálních momentů. Je to ideální film pro večerní relaxaci s partnerem či přáteli.

Premiéra filmu "S láskou, Rosie" proběhla 16. října 2014 a je dostupný na DVD, Blu-ray i online platformách. Nezapomeňte si tento skvělý film přidat do svého seznamu shlédnutí!

Příběh romantické komedie

Příběh romantické komedie "S láskou, Rosie" se odehrává ve městě Londýn a sleduje osudy dvou nejlepších přátel, Rosie a Alexe. Od jejich dětství jsou nerozluční a společně sní o budoucnosti. Avšak osud je rozdělí, když Alex odjede studovat do Ameriky. Přes veškeré překážky se snaží udržet kontakt a plnit si své sny. Během let prochází různými vztahy, ale jejich přátelství zůstává silné. Budou se nakonec dokázat najít a uvědomit si své skutečné city? To je otázka, kterou film nabízí divákům zodpovědět. Příběh je plný emocí, humoru a neočekávaných zvratů, které udržují napětí a zaujmou každého diváka.

Hlavní postavy a herecké obsazení

Hlavní postavy filmu "S láskou, Rosie" jsou Rosie Dunneová a Alex Stewart. Rosie je mladá žena plná energie a snů, která se snaží vyrovnat se svými povinnostmi jako matka a zároveň dosáhnout svých cílů. Jejím nejlepším přítelem od dětství je Alex, inteligentní a charismatický muž, který se stane jejím neodmyslitelným souputníkem na cestě za štěstím. V hlavních rolích excelují herečka Lily Collins jako Rosie Dunneová a Sam Claflin jako Alex Stewart. Jejich vynikající herecké výkony přinášejí do filmu autenticitu a emocionální hloubku. S jejich chemií na plátně si divák snadno vytvoří silné pouto s postavami a prožívá jejich radosti i trable.

Zábavné a romantické momenty ve filmu

Ve filmu "S láskou, Rosie" nechybí zábavné a romantické momenty, které diváky rozesmějí a rozehřejí jejich srdce. Jedním z těchto okamžiků je scéna, ve které Rosie (hraje ji Lily Collins) a její nejlepší přítel Alex (hraje ho Sam Claflin) se rozhodnou vytvořit seznam věcí, které chtějí spolu zažít. Jejich dobrodružství zahrnuje například skákání ze stromu do jezera či společný výlet na festival. Dalším romantickým momentem je okamžik, kdy Rosie konečně odhaluje své city k Alexovi prostřednictvím dopisu. Tyto scény jsou plné emocí a ukazují hloubku jejich přátelství a vzájemného pouta.

Recenze a ohlasy diváků

Film "S láskou, Rosie" si získal srdce diváků po celém světě. Kritici i běžní diváci chválí jeho dojemný příběh plný lásky a humoru. Film je označován jako skvělá romantická komedie, která dokáže rozesmát i rozplakat.

Jedním z nejvíce oceňovaných prvků filmu jsou herecké výkony hlavních protagonistů. Lily Collins v roli Rosie předvedla svou schopnost propojit komiku s emocemi a její chemie s Samem Claflinem (Alex) je naprosto úžasná.

Diváci si také pochvalují zábavné a romantické momenty ve filmu. Od nesmělého polibku na oslavě promocí až po napínavou scénu na letišti, každý okamžik je plný energie a citu. Film dokázal vyvolat smích i slzy u mnoha diváků.

Film "S láskou, Rosie" se setkal s pozitivními recenzemi od kritiků. Byl oceněn za svůj autentický přístup k lásce a přátelství. Diváci ho také hodnotili velmi kladně, což se projevilo ve vysokém hodnocení na různých filmových webech.

Celosvětový úspěch filmu je nepopiratelný. "S láskou, Rosie" se stal hitem nejen v České republice, ale i ve světě. Jeho příběh o pravé lásce a přátelství oslovil diváky různých generací.

Pokud jste fanouškem romantických komedií, film "S láskou, Rosie" je pro vás skvělou volbou. Nabídne vám smích, slzy a hluboké emoce. Je to příběh o tom, jak láska dokáže překonat všechny překážky a jak silné může být přátelství.

Film "S láskou, Rosie" můžete shlédnout od [datum premiéry] v kinech po celé České republice. Nezapomeňte si rezervovat lístky a zažít jedinečný zážitek plný lásky a humoru.

Úspěch filmu na mezinárodní scéně

Film "S láskou, Rosie" se stal velkým úspěchem na mezinárodní scéně. Po své premiéře získal pozitivní ohlasy od kritiků i diváků po celém světě. Film byl nominován na několik prestižních filmových festivalů, včetně Benátského filmového festivalu a Berlínského mezinárodního filmového festivalu. Herečka Lily Collins za svou roli v hlavní postavě Rosie byla oceněna na Teen Choice Awards a získala nominaci na Critics' Choice Movie Awards. "S láskou, Rosie" se stala jedním z nejúspěšnějších romantických komedií poslední doby a potvrdila talent tvůrců i herecké obsazení.

Doporučení pro fanoušky romantických komedií

Pro fanoušky romantických komedií je film "S láskou, Rosie" skvělou volbou. Tato zábavná a srdcervoucí příběhová linie je ideální pro ty, kteří milují kombinaci romantiky a humoru. Film nabízí nejenom úžasný herecký výkon, ale také skvěle napsaný scénář plný nečekaných zvratů.

Jedním z důvodů, proč byste si měli tento film určitě nenechat ujít, je jeho autentičnost. Přestože se jedná o romantickou komedii, dokáže se vyhnout klišé a nabídnout divákům originální a dojemné momenty. Navíc hlavní postavy jsou velmi sympatické a snadno si je oblíbíte.

Dalším důležitým aspektem filmu jsou jeho zábavné momenty. Skvělé dialogy a situace plné humoru vytvářejí přátelskou atmosféru a pobaví každého diváka. Zamilovanost Rosie do svého nejlepšího přítele Alexe přináší do příběhu napětí i humorné situace.

Film "S láskou, Rosie" také sklízí pozitivní ohlasy od diváků po celém světě. Jeho autentický příběh a skvělé herecké výkony zaujaly publikum. Film byl také oceněn na mezinárodních filmových festivalech, což svědčí o jeho kvalitách.

Pokud jste fanoušky romantických komedií, rozhodně si "S láskou, Rosie" nenechte ujít. Tento film vám nabídne nejenom romantiku a humor, ale také dojemné momenty a autentické postavy. Datum premiéry je stanoveno na 10. února a film bude dostupný ve vybraných kinech po celé České republice. Nezapomeňte si tento skvělý film rezervovat!

Datum premiéry a dostupnost filmu

"Romantická komedie 'S láskou, Rosie' měla premiéru 17. října 2014 ve Spojeném království. Film byl natočen podle stejnojmenného bestselleru od spisovatelky Cecelie Ahern. Po úspěchu v Británii se rychle rozšířil po celém světě a byl uveden do kin ve více než 40 zemích. V České republice byl film uveden do kin 15. ledna 2015. Od té doby je k dispozici na DVD a Blu-ray nosičích, stejně jako na některých streamovacích platformách."

Závěrem lze říci, že film "S láskou, Rosie" je skvělou volbou pro všechny fanoušky romantických komedií. Příběh plný lásky a přátelství oslovuje diváky všech generací. Hlavní postavy jsou sympatické a herecké obsazení je vynikající. Zábavné a romantické momenty ve filmu budou jistě způsobovat úsměvy na tváři diváků. Recenze i ohlasy diváků potvrzují kvalitu tohoto snímku. "S láskou, Rosie" si získal velký úspěch nejen na domácím trhu, ale i na mezinárodní scéně. Doporučujeme tento film všem, kteří si chtějí užít příjemný večer plný romantiky a humoru. Premiéra filmu proběhla již 15. února 2014 a je dostupný na DVD i online platformách pro streamování. Nezapomeňte si tedy tento skvostní film srdcervoucím příběhem lásky určitě shlédnout!

Publikováno: 03. 03. 2024

Kategorie: zábava

Autor: Veronika Stránská

Tagy: s láskou, rosie | romantická komedie