AFI Palác Pardubice: Moře zábavy pod jednou střechou

Afi Palác Pardubice

AFI Palác: Zábava v Pardubicích

A

Nejnovější filmové trháky

Na plátna kin dorazila vlna filmových novinek, které slibují strhující zážitky pro všechny filmové nadšence. Akční thriller "Neznámý" s Liamem Neesonem v hlavní roli vás zavede do spletité sítě intrik a napětí. Pro milovníky romantických komedií je tu novinka "Láska na první pohled", která vás pobaví vtipnými dialogy a okouzlí působivou chemií mezi hlavními hrdiny. Dokumentární film "Planeta Země: Tajemství oceánů" vám zase otevře fascinující svět podmořského života a ukáže vám krásu i křehkost mořských ekosystémů. Ať už dáváte přednost jakémukoli žánru, v kinech si tento měsíc zaručeně vyberete.

Pohodlí a moderní technologie

V dnešní době už komfort bydlení neznamená jen pohodlnou postel a teplou sprchu. Moderní technologie pronikají do našich domovů a přinášejí s sebou novou úroveň pohodlí a efektivity. Chytré domácnosti, ovládané hlasem nebo chytrým telefonem, nám usnadňují každodenní úkoly a šetří čas i energii. Regulace topení a osvětlení na dálku, automatické spouštění spotřebičů nebo zabezpečovací systém propojený s mobilem – to vše je dnes již realitou.

Vývoj technologií se nezastavuje a do budoucna můžeme očekávat další inovace, které posunou komfort bydlení na ještě vyšší úroveň. Energetická soběstačnost domů, propojené domácí spotřebiče s umělou inteligencí nebo robotické pomocníky v domácnosti – to jsou jen některé z vizí blízké budoucnosti.

Občerstvení pro filmové nadšence

Filmový večer bez něčeho dobrého na zub? Nemožné! Ať už se chystáte na filmový maraton, nebo jen na poklidný večer s rodinou, správné občerstvení je základ. Popcorn je samozřejmě klasika, kterou nic nezkazíte. Vyzkoušejte ho dochutit rozpuštěným máslem a špetkou soli, nebo si ho dopřejte na sladko s karamelem. Pro milovníky slaného tu jsou křupavé chipsy, tyčinky, nebo oříšky. Nezapomeňte ani na dipy – guacamole, sýrový dip, nebo salsa dodají občerstvení šmrnc. Pokud preferujete zdravější varianty, sáhněte po nakrájené zelenině s jogurtovým dipem, nebo si připravte ovocný salát. A co teprve domácí pizza? Fantazii se meze nekladou. Nejdůležitější je, abyste si filmový večer užili naplno a pochutnali si na tom, co máte rádi.

Akce a speciální projekce

Během festivalu se můžete těšit na doprovodný program plný workshopů, přednášek a besed s filmovými tvůrci. Proběhne také speciální promítání restaurované verze klasického českého filmu s živým hudebním doprovodem. Na své si přijdou i milovníci virtuální reality, pro které je připravena interaktivní instalace. Děti se mohou zapojit do tvůrčích dílen a užít si filmy v sekci dětského filmového festivalu. Sledujte naše webové stránky a sociální sítě, kde budeme postupně zveřejňovat další informace o programu a speciálních akcích.

Ideální místo pro rodiny s dětmi

Hledáte perfektní destinaci pro dovolenou s dětmi? Místo, kde se malí dobrodruzi vyřádí a rodiče si odpočinou? Existuje spousta skvělých možností, ať už dáváte přednost horám, moři nebo poznávání historických památek.

Pro milovníky vodních radovánek se nabízí Chorvatsko s krásnými plážemi a průzračným mořem. Děti se zabaví stavěním hradů z písku, šnorchlováním nebo vodními sporty. Pokud preferujete aktivnější dovolenou, vydejte se do Alp. Turistika v horách je skvělým zážitkem pro celou rodinu a nádherné výhledy vám vyrazí dech.

Nezapomínejme ani na krásy České republiky. Jižní Morava láká na pohádkové zámky, vinice a cyklostezky. Na Šumavě si užijete procházky panenskou přírodou a v Krkonoších se můžete vydat po stopách Krakonoše.

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv destinaci, nezapomeňte naplánovat aktivity, které potěší malé i velké.

Snadná dostupnost a parkování

Náš penzion se nachází na strategickém místě s výbornou dopravní dostupností. Ať už se k nám chystáte autem, autobusem nebo vlakem, cesta k nám je snadná a bezproblémová. Pro hosty přijíždějící vlastním autem máme k dispozici prostorné a bezplatné parkoviště přímo u penzionu. Nemusíte se tak starat o hledání parkovacího místa ani platit drahé parkovné.

Publikováno: 14. 06. 2024

Kategorie: zábava

Autor: Veronika Stránská

Tagy: afi palác pardubice | multikino v pardubicích